ចំនួនអ្នកទស្សនា ថ្ងៃនេះ 244322 នាក់
ចំនួនអ្នកទស្សនា ថ្ងៃម្សិល 355315 នាក់
ចំនួនអ្នកទស្សនា សរុប 9626579 នាក់
កាលពីថ្ងៃទី២៣ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៥ វេលាម៉ោង០៨:៣០នាទីព្រឹក នៅបន្ទប់អប្សរានៃទីស្តីការក្រសួងវប្បធម៌និងវិចិត្រសិល្បៈ មានបើកកិច្ចប្រជុំក្រុមលេខាធិការនៃគណៈកម្មការនីតិកម្ម ក្រោមអធិបតីភាពលោក ថឹង ពេញឬទ្ធ អគ្គនាយករង តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តម ឡុង ប៉ុណ្ណាស៊ីរីវត្ថ អគ្គនាយករដ្ឋបាលនិងហិរញ្ញវត្ថុ >>>>
កាលពីថ្ងៃទី២១ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៥ វេលាម៉ោង០៨:០០នាទីព្រឹក នៅសាលអង្គរវត្តនៃទីស្តីការក្រសួងវប្បធម៌និងវិចិត្រសិល្បៈ មានបើកកិច្ចប្រជុំការងារបុគ្គលិក និងការត្រួតពិនិត្យការងារបណ្តាញសង្គម (Facebook) ក្រសួង ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ឃឹម សារិទ្ធ រដ្ឋមន្ត្រីស្តីទីក្រសួងវប្បធម៌និងវិចិត្រសិល្បៈ ដែលមានការអញ្ជើញចូលរួមពី>>>>
កាលពីថ្ងៃទី១៨ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៥ វេលាម៉ោង០៩:០០នាទីព្រឹក នៅបន្ទប់ព្រះវិហារនៃទីស្តីការក្រសួងវប្បធម៌និងវិចិត្រសិល្បៈ មានបើកកិច្ចប្រជុំការងារពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការក្នុងភាពជាដៃគូជាមួយអង្គការ សមាគមសិល្បៈក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហាប់ ទូច អគ្គនាយកនៃអគ្គនាយកដ្ឋានបច្ចេកទេសវប្បធម៌ដែលមានការអញ្ជើញចូលរួមពី>>>>>
លោកជំទាវរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងវប្បធម៌និងវិចិត្រសិល្បៈ បានអនុញ្ញាតជូនលោក Eric-Normand THIBEAULT នាយកថ្មីនៃការិយាល័យតំបន់អាស៊ី-ប៉ាស៊ីហ្វិក (BRAP) នៃអង្គការអន្តរជាតិប្រទេសនិយាយភាសាបារាំង (OIF) ចូលជួបសម្តែងការគួរសម>>>>>
លោកជំទាវរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងវប្បធម៌និងវិចិត្រសិល្បៈ បានអនុញ្ញាតជូនក្រុមហ៊ុន LUEN TONG LOGISTICS LIMITED ប្រទេសចិន ចូលជួបសម្តែងការគួរសមនិងពិភាក្សាការងារ>>>>>